Дерев’яна церква Святого Михайла є унікальним зразком марамороської готики XVII-XVIII ст. Храм було побудовано в 1668 році з дубових зрубів. Головний зруб об’єднує наву, бабинець і галерею. Висота церкви 25 метрів, а довжина – 14. Бічні фасади – це поєднання тесаних зрубів і високих схилів вкритих ґонтом дахів. Галерея прикрашена чудовими архітектурними та художніми деталями. Одвірок прикрашений «мотузочком» і датами будівництва – 1666-1668 р, вхідні двері – маленькими чотирикутними віконцями та здвоєними вікнами нави. Цікавими елементами архітектури є маленькі чотирикутні віконця та здвоєні вікна нави.
Особливе місце в архітектурному ансамблі займає розкішне завершення вежі з аркадами голосниць та чотирма маленькими шпилями навколо головного шпиля. Церква Святого Михайла є однією з небагатьох в Україні, де збереглися настінні розписи, виконані в техніці розмальованого полотна наклеєному на гладкі стіни зрубу. Первісний іконостас було розібрано, але збереглися окремі ікони, які до сих пір прикрашають наву. Остання реставрація відбулась в 1971 році. В 1997 році церкву передали греко-католицькій громаді.
Колись біля церкви стояла висока дерев’яна каркасна дзвіниця, яку, разом зі дзвонами, перенесли до православної церкви в 1927 році.