Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці побудована на місці колишніх святинь. Відомо, що в кінці ХV – на поч. XVI ст. тут уже була дерев`яна церква. У 1699 р. зведено новий храм. Візитатор, який відвідав церкву в 1745 р., зазначає, що вона “стара, крита ґонтою, має три бані і потребує ремонту даху, але зі всім добра”. За яких обставин було втрачено цю святиню достеменно невідомо.

У 1850 р. на цьому місці зведена нова п’ятиверха церква, яка збереглася до сьогодні. Однак громада вважає 1890 рік часом спорудження святині, про що свідчить пам’ятна таблиця, встановлена у 1990 р. на честь сторіччя церкви. Ймовірно, що будівельні роботи розпочалися у 1850 р., а завершились у 1890 р.

Архітектурний ансамбль церкви увінчується п’ятьма банями і сімома маківками з хрестами, що було на той час рідкістю та свідчило про високий професіоналізм майстрів і заможність громади. В оформленні святині використані елементи традиційного сакрального, гуцульського та народного мистецтва.

Первісно церква і триярусна дерев`яна дзвіниця, що розташована на території храму, були покриті ґонтами. Пізніше, в середині ХХ ст., їх перекрили бляхою, а на початку ХХІ ст. вікна храму замінили на пластикові.

Пам’ятка архітектури національного значення.

Об’єкт на карті