Церква Благовіщення Пречистої Діви Марії розташована на високому пагорбі над річкою Прут, займаючи домінуюче положення, її величні бані видно аж до Делятина.
Вперше храм у селі згадується у 1700 р. У 1789 р. була збудована нова церква (освячена в 1790 р.). Під час деканальної візитації 31 грудня 1898 р. подаються відомості, що місцева церква була дерев’яна, хрестоподібна. Стараннями о. Д. Лугового в 1909 р. в селі зведено нову дерев’яну хрещату церкву, криту ґонтою, за переказами старожилів, дуже схожу на стару церкву у Ворохті. Під час Першої світової війни в околицях села йшли кровопролитні бої, у 1917 р. місцевий храм знищила австрійська артилерія, коли підрозділи російської армії тримали оборону на правому, тобто заріцькому, березі річки Прут. Деякий час після цього богослужіння відбувалися у приміщенні ґміни, а згодом каплиці.
Нова масивна дерев’яна церква – храм Благовіщення Пречистої Діви Марії – будувався упродовж 1936-1942 рр. за проектом архітектора Лева Левинського. У плані святиня має форму видовженого хреста з одним головним верхом над центральним простором, двома меншими верхами над захристієм і бабинцем, а також двома підрядними верхами при вході до церкви зі сторони бабинця. Була покрита металом. У грудні 1942 р. на відкриття і освячення новозбудованого храму прибув із Станіслава єпископ УГКЦ Григорій Хомишин. У післявоєнний період залишалась діючою, проте влада усунула всі “уніатські елементи” у святині. У 1988 р. будівля була відремонтована, а через одинадцять років наново перекрита бляхою.
Зараз це діючий храм, який належить громаді ПЦУ. Церква переосвячена на Покрови Пресвятої Богородиці.